تزریق ژل لب در زعفرانیه تهران | حجم دهی لب به فرم طبیعی

تزریق-ژل-لب-در-زعفرانیه

حجم دهی لبها با ژل یکی از پرطرفدارترین کارهای زیبایی صورت در زعفرانیه تهران است که برای حجم دهی و فرم دهی به لبها انجام می شود. این کار زیبایی را می توانید بدون هیچ عارضه ای و در هر سنی انجام دهید. پس اگر به فکر فرم دهی و زیبایی لبهایتان هستید، پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را تا آخر بخوانید.

علت نازکی لبها

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی به حالت ژله ای و با حجم زیاد در سراسر پوست بدن است. این ماده با جذب آب و حجم دهی به پوست بدن و لبها باعث استحکام و قوام آنها می شود. اما با افزایش سن و برخی عوامل دیگر، تولید این ماده و پروتئین های ساختاری مثل کلاژن و الاستین در بدن کمتر شده و منجر به بروز مشکلات زیر می شود:

 • کاهش حجم و ضخامت لبها
 • خشکی لب
 • چین و چروک پوست لب
 • عدم رضایت از ظاهر لبها و کاهش زیبایی صورت
  علت-نازک-شدن-لبها

حجم دهی لب با ژل در زعفرانیه

به گفته دکتر ویدا شکیبا، برای حل مشکل نازک شدن لبها و یا نازک بودن آنها به دلایل ارثی و ژنتیکی می توانید حجم دهی لب با تزریق ژل را انجام دهید. بهترین نوع ژل برای تزریق ژلهای اسید هیالورونیک (HA) مصنوعی هستند که باعث حجیم تر شدن لبها و زیبایی آنها می شوند. از دیگر مزایای تزریق ژل عبارتند از:

 • متقارن شدن لبها
 • رفع چین و چروک های لب و اطراف آن
 • فرم دهی لبها با مدل های مختلف مثل باربی، قلبی، هالیوودی و ….
 • زیبایی لب و افزایش اعتماد بنفس زنان و دختران جوان
  قبل-و-بعد-از-حجم-دهی-به-لب

برای حجم دهی لبها با تزریق ژل با بهترین تکنیک های تزریق و برندهای فیلر لب در زعفرانیه، شما هم می توانید به مرکز پوست، مو و زیبایی دکتر ویدا شکیبا مراجعه کنید. جهت رزرو نوبت با شماره های ۰۹۳۸۱۸۵۵۴۵۴ یا ۰۲۱۲۶۲۹۳۰۵۵ تماس بگیرید.

نحوه تزریق ژل لب

بعد از ضدعفونی و بیحسی لبها از یک سوزن نازک و سرنگ برای برای تزریق فیلر لب استفاده می شود. مقدار ژل مورد نیاز به عمق ۲.۵ میلی متری لبها و در نقاط خاصی تزریق می شود. مقدار تزریق بستگی به برند برای تزریق ژل لب و مدل تزریق دارد.

مهم است که سوزن تزریق در چه زاویه ای وارد لبها شود و در چه نقاطی تزریق انجام شود. این نکات ظریف در نتیجه کار موثرند. به همین دلیل است که باید حجم دهی لب را زیر نظر پزشکان زیبایی مجرب در این زمینه انجام دهید. در پایانِ تزریق ژل، به آرامی پزشک لبها را ماساژ می دهد تا ژلهای تزریق شده جذب لبها شوند.
نقاط-تزریق-ژل-لب

مدت زمان تزریق ژل به لبها

مدت زمان تزریق ژل برای مدلهای مختلف متفاوت است ولی به طور کلی این کار زیبایی ممکن است نیم ساعت یا بیشتر طول بکشد. البته اگر بخواهید تزریق ژل خط خنده در زعفرانیه را هم انجام دهید، مدت زمان حجم دهی لبها بیشتر می شود.

آیا تزریق ژل به لب درد دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا تزریق ژل لب درد دارد یا نه باید گفت حجم دهی لبها هیچ دردی ندارد. چون قبل از تزریق ژل، لبها با پماد یا تزریق محلول لیدوکائین بیحس می شوند. اگر از لیدوکائین پمادی استفاده شود، حدود یک ربع طول می کشد تا لبها بیحس شوند.

اما اگر بیحسی با تزریق انجام شود، بعد از چند دقیقه تزریق ژل را می توان انجام داد. البته بعضی از برندهای ژل مثل ژوویدرم حاوی بیحس کننده هستند و نیازی به مرحله بیحسی ندارند.

نکته: هر چه سوزن تزریق تزریق بیحسی یا ژل نازکتر باشد، درد کمتری موقع بیحسی یا بعد از تزریق ژل حس می کنید.

انواع مدلهای تزریق ژل لب

به گفته دکتر شکیبا، مدل تزریق ژل لب بر اساس فرم صورت و خواسته مراجعه کنندگان انتخاب می شود. البته در این زمینه حتما پزشک برای انتخاب مناسب ترین فرم لب و میزان ژل قابل تزریق به لبها مشاوره های لازم را به شما خواهد داد. رایج ترین انواع حجم دهی لب در بین خانم های تهرانی عبارتند از:

مدل طبیعی

تزریق ژل لب مدل نچرال یا طبیعی به تمام فرم های صورت می آید و یکی از پرطرفدارترین مدلهای تزریق است. در مدل نچرال، حجم لب بالا و پایین با هم در تعادل هستند و بعد از تزریق، ظاهر طبیعی لبها کاملاً حفظ می شود و چهره شما خیلی تغییر نمی کند.

مدل نچرال به مدل کلاسیک هم معروف است و در بین مدلهای مختلف تزریق، بهترین مدل برای رفع ایرادهای جزئی لب به شمار می رود. تزریق ژل مدل کلاسیک در پایان به شما یک لبخند زیبا، طبیعی و جذاب می دهد.تزریق-ژل-لب-نچرال

مدل عروسکی

برای تزریق ژل لب مدل عروسکی، لب پایین حجیم تر از لب بالا شده و با تزریق ژل به قسمت V شکل در وسط لب بالا، این ناحیه برجسته تر می شود. این مدل که تزریق ژل لب باربی هم نام دارد به صورت شخص حالت عروسکی داده و آن را جوانتر نشان می دهد.

مدل هالیوودی

برای تزریق ژل لب با مدل هالیوودی باید لب بالا و پایین، هر دو حجیم شوند. حجم زیاد لبها در این مدل باعث می شوند لبها بیشتر از قسمتهای دیگر صورت در کانون توجه باشند. این مدل تزریق ژل چون بیشتر در بین بازیگران هالیوود مرسوم است، به اسم مدل هالیوودی معروف شده  و از جمله مدلهای پر طرفدار تزریق ژل در دنیاست.

مدل قلبی

مدل قلبی هم جزء مدلهای پرطرفدار تزریق ژل لب است که به صورتهای بیضی شکل خیلی می آید. برای تزریق ژل در این مدل، قسمت V شکل لب بالا به حالت قلب فرم دهی و حجم دهی می شود. مدل قلبی بعد از تزریق ظاهر طبیعی و جذابی به لبهای شما می دهد.

مدل روسی

برای تزریق ژل لب روسی، باید قسمت V شکل لب بالایی مثل مدل قلبی فرم دهی شده و مرکز لب حجم دهی شود. در نتیجه ارتفاع لبها بیشتر شده و فرم لبها شبیه زنان زیباروی روس می شود. حجمدهی لب روسی برای کسانی مناسب است که لبهای باریک و کوچکی دارند یا تا به حال تزریق ژل لب را انجام نداده اند.

از آنجایی که تزریق ژل لب مدل روسی خیلی مد است، اگر قبلا تزریق ژل لب را انجام داده اید، باید صبر کنید تا حجم زیادی از ژل تان کم شود و بعد برای مدل روسی اقدام کنید. در مدل روسی نیز لبها چندان حجم دهی نمی شود و ظاهر لبها نچرال به نظر می رسد.

مدل قلوه ای

برای تزریق ژل لب به مدل قلوه ای، هر دو لب بالا و پایین به یک اندازه حجم دهی می شوند تا در لبها ظاهر قلوه ای ایجاد کنند.تزریق-ژل-لب-قلوه-ای

مدل گرد

مدل گرد بیشتر برای بانوانی مناسب است که مسن هستند یا لبهایشان پر چین و چروک شده است. با این مدل، پوست لب کاملا صاف و بدون چروک شده و چهره شخص جوانتر می شود.

در این مدل از حجم دهی لب، علاوه بر تزریق ژل و حجم دهی به قسمت V شکل لب بالا، لب پایینی هم حجیم می شود. در پایان کار لبهای شما ظاهر طبیعی و زیبا خواهند داشت.

مدل کمانی

در مدل کمانی، لب پایین با ژل حجیم می شوند اما لب بالایی باریک تر است. در این روش، لب بالا طوری فرم دهی می شود که لبها در دو طرف قرینه باشند و ظاهری شبیه کمان پیدا کنند.

مدل چاکدار

برای تزریق ژل لب مدل چاکدار، لب پایین بیشتر پر می شود و پزشک برای حجم دهی بیشتر به دو طرف لب پایین، یک خط در وسط لب پایین ایجاد می کند تا به لب حالت چاکدار بدهد.
رایجترین-انواع-حجم-دهی-لب-با-ژل

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

تزریق فیلر لب با ژل یک کار زیبایی سبک و سرپایی است که بعد از آن می توانید به منزل برگردید. اما باید مراقبتهای زیر را بعد از تزریق حتما انجام دهید:

۱- برای کاهش تورم، کبودی، سوزش و درد لبها از کمپرس سرد طبق دستور پزشک استفاده کنید (البته پزشک هم حین یا بعد از تزریق، روی لبها کمپرس یخ می گذارد)

۲- تا ۲۴ ساعت از آرایش لبها بپرهیزید.

۳- به هیچ عنوان به لبها دست نزنید یا آنها را ماساژ ندهید. چون این کار باعث جابه جایی ژل و بهم خوردن نتیجه تزریق می شود.

۴- تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق از انجام کارهایی که باعث انقباض زیاد در لبها می شوند؛ مثل سیگار کشیدن یا خوردن مایعات با نی جداً بپرهیزید.

۵- نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل لب باید طوری باشد که به لبها فشار نیاید. بهترین حالت، خوابیدن به پشت است. بعد از تزریق ژل به هیچ عنوان نباید روی صورت تان بخوابید.

۶- تا ۲۴ ساعت ورزش نکنید.

۷- تا ۴۸ ساعت نباید در معرض هوای گرم باشید یا از حمام آب گرم، سونا، استخر و جکوزی استفاده کنید و یا نوشیدنی های گرم بخورید.

۸- حداقل به مدت یک روز نباید نوشیدنی های الکلی مصرف کنید. به جای آن در چند روز اول بعد از تزریق تا حد ممکن آب بنوشید.

۹- دو هفته بعد از تزریق ژل باید برای معاینه مراجعه کنید تا اگر به تزریق ژل بیشتری نیاز دارید یا باید اصلاحاتی انجام شود، آنها را برایتان انجام دهیم.

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

تزریق ژل به لب دائمی نیست و بعد از مدتی تجزیه و جذب می شود. سرعت جذب ژل بستگی به سن، سرعت جذب ژل توسط بافتهای مجاور لب و نیز کیفیت و برند ژل تزریق شده دارد (به نقل از cleveland clinic). معمولا در افراد جوان که متابولیسم سریعتری دارند، ژلها زودتر جذب می شوند.

معمولا ماندگاری تزریق فیلر لب ۶ تا ۱۸ ماه است و بعد از آن می توانید دوباره تزریق را انجام دهید. یادتان باشد که برای تزریق ژل لب از فیلرهای دائمی استفاده نکنید تا اگر از نتیجه راضی نبودید با تزریق آنزیم هیالورونیداز، براحتی بتوان لبها را به فرم قبل از تزریق برگرداند.تزریق-ژل-لب

برای تزریق ژل به لب با بهترین برندهای فیلر لبِ اسید هیالورونیک در تهران، شما هم می توانید به مرکز پوست، مو و زیبایی دکتر ویدا شکیبا در زعفرانیه مراجعه کنید. جهت رزرو نوبت با شماره های ۰۹۳۸۱۸۵۵۴۵۴ یا ۰۲۱۲۶۲۹۳۰۵۵ تماس بگیرید.

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

تا چند روز بعد از تزریق ژل، لبها دچار کبودی، تورم، سوزش یا درد می شوند که عادی است. اما گاهی ممکن است خانمها در اثر تزریق فیلر لب دچار عوارض زیر شود:

 • سفت شدن بافت لب
 • تغییر رنگ لبها در اثر تزریق ژل در جای اشتباه و انسداد عروق خونی در لبها
 • عدم تقارن لبها
 • تزریق فیلر بیشتر یا کمتر از حد نیاز
 • واکنش آلرژیک به ژل
 • عفونت لبها

برای جلوگیری از این عوارض ناخواسته توصیه می کنیم به بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در زعفرانیه مراجعه کنید و هرگز تزریق ژل را در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها انجام ندهید.

هزینه تزریق ژل لب در زعفرانیه چقدر است؟

به طور کلی قیمت تزریق ژل لب در زعفرانیه تهران بستگی به فاکتورهای زیر دارد و برای همین قیمت آن از فردی به فرد دیگر متغییر است:

 • مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق
 • مدل تزریق
 • برند ژل (استفاده از بهترین مارکها و برندها برای تزریق ژل لب، قیمت تزریق فیلر لب را بیشتر می کند)
 • مهارت پزشک
 • تجهیزات مطب و کیفیت وسائل مصرفی

اما بعد از مراجعه به پزشک مشخص  می شود که چقدر ژل و از چه برندی برای تزریق نیاز دارید و هزینه های شما مشخص خواهد شد.

سوالات رایج درباره تزریق فیلر لب در زعفرانیه

خانم هایی که مایل به تزریق ژل لب در زعفرانیه تهران هستند، معمولا سوالات زیر را از متخصصان زیبایی می پرسند:

دوره نقاهت بعد از تزریق ژل لب چقدر است؟

دوره نقاهت ژل لب یک تا ۳ روز است و بعد از تزریق ژل می توانید همان روز به کارهای عادی تان برگردید. اما بعد از تزریق یک هفته تا ۱۰ روز طول می کشد تا ورم و کبودی لبها بخوابد و فرم نهایی لب مشخص شود.

بهترین سن برای تزریق ژل لب چه سنی است؟

از سنین بالای ۲۱ سال می توانید برای تزریق ژل لب مراجعه کنید.

چقدر طول می کشد تا نتیجه تزریق ژل به لب با ژل را ببینیم؟

۳۰ دقیقه بعد از تزریق، ژل تاثیر خود را می گذارد ولی چون لبها متورم هستند، نتیجه آن را ۱ یا ۲ هفته بعد از تزریق می توانید ببینید.

زنان باردار هم می توانند تزریق فیلر به لب را انجام دهند؟

چون مطالعه ای در مورد عوارض تزریق ژل لب روی زنان باردار انجام نشده، نمی توانیم تزریق ژل لب را در بارداری انجام دهیم.

اگر شما هم سوالی درباره تزریق ژل لب در زعفرانیه دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله آنها را بپرسید. همین جا به سوالات شما پاسخ می دهیم.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
Avatar photo

کلینیک پوست، مو و لیزر دکتر ویدا شکیبا یکی از جدیدترین و مجهزترین کلینیک های پوست، مو و زیبایی در زعفرانیه است. در این مرکز انواع خدمات جوانسازی و پاکسازی پوست، مزوتراپی و درمان ریزش مو، لاغری موضعی، لیزر، طب سوزنی، PRP، ومپایر و درمان جای اسکار و سوختگی انجام می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *