مرکز تزریق ژل در زعفرانیه تهران

مرکز-تزریق-ژل-در-زعفرانیه-تهران

پیری، نور آفتاب، سیگار کشیدن و کاهش تولید هیالورونیک اسید منجر به آتروفی بافتهای عضلانی و چربی، کاهش حجم آنها و در نتیجه چین و چروک و افتادگی پوست صورت می شود. اما با تزریق فیلر (پر کننده ها) می توان حجم از دست رفته بافتها را جبران کرد.
این ماده به آبرسانی و انعطاف پذیری پوست کمک می کند. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با مهمترین کاربردهای تزریق ژل در زعفرانیه تهران برای زیبایی صورت خانم ها و آقایان آشنا کنیم. برای دسترسی سریع تر به تیترهای مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

چرا تزریق ژل انجام می شود؟

به گفته دکتر ویدا شکیبا، در مرکز تزریق ژل زعفرانیه تهران رایج ترین ژلی که برای تزریق به صورت استفاده می شود از نوع هیالورونیک اسید است. این ماده شفاف یکی از ترکیبات طبیعی بدن انسان است که حالت ژل دارد و با جذب آب متورم می شود.

به همین دلیل از این فیلر برای پر کردن پوست استفاده می شود. اما تاثیر فیلرهای پوستی دائمی نیست. چون به طور طبیعی هیالورونیک اسید بعد از چند ماه جذب بدن می شود و بعد از جذب ژل باید برای تزریق دوباره آن اقدام کنید. در ادامه با کاربردهای تزریق ژل آشنا می شوید.

تزریق ژل لب در زعفرانیه

تزریق ژل لب در زعفرانیه تهران یکی از پرطرفدارترین کارهای زیبایی صورت است که بلافاصله نتیجه آن را می توانید ببینید. بعد از بیحسی موضعی به کمک سوزنهای ظریفی ژل به لبها تزریق می شود. میزان تزریق ژل بستگی به میزان کاهش حجم لبها، مدل تزریق ژل لب و نظر شما دارد.

کاربردهای تزریق ژل به لب

تزریق ژل لب با هر مدلی که باشد برای رسیدن به یکی از اهداف زیر است:

 • پرتر یا بزرگتر شدن لب بالا، پایین یا هر دو
 • جوان تر و براق شدن لبها
 • مشخص تر شدن یا تغییر مرز خط لب
 • کاهش چین و چروکهای پوست لب
 • متقارن شدن دو طرف لب

پروتز لب یک روش سریع و آسان برای تغییر شکل، اندازه و حجم لبها است که باعث افزایش جذابیت و زیبایی صورت شما می شود.
تزریق-ژل-لب1

تزریق ژل خط خنده

خط لبخند یا خط خنده به دو چین بزرگی گفته می شود که از پایین بینی تا گوشه لبها است و موقع خندیدن دو خط عمیق در دو طرف لبها ایجاد می کند. این خطوط معمولا در اثر بالا رفتن سن، کاهش خاصیت ارتجاعی پوست، سیگار کشیدن و خنده های مکرر ایجاد می شوند و گاهی بسیار عمیق اند و صورت را پیر نشان می دهند.

برای از بین بردن این خطوط با هر عمقی که هستند می توانید تزریق ژل هیالورونیک اسید (HA) را بدون درد و خونریزی انجام دهید. با این روش بدون عمل جراحی، خط خنده پر و پوستتان صاف شده و ظاهر زیباتر و جوانتری پیدا می کنید.

نحوه تزریق ژل خط خنده در زعفرانیه تهران

برای تزریق ژل خط خنده در زعفرانیه ابتدا موضع را ضدعفونی و بیحس شده و بعد بسته به عمق خط خنده، مقدار ژل مورد نیاز به نواحی خاصی در خط خنده تزریق می شود. کل این فرآیند کمتر از ۴۵ دقیقه است.

در تزریق ژل خط خنده مهم است که به اندازه کافی ژل تزریق شود تا مرز دهان و گونه محو نشود. پس حتما تزریق ژل را به پزشکان حرفه ای بسپارید!
تزریق-ژل-خط-خنده1

برای تزریق ژل لب و خط خنده در زعفرانیه تهران، شما هم می توانید از خدمات تزریق ژل مرکز پوست مو و زیبایی دکتر ویدا شکیبا در این زمینه بهره مند شوید. برای رزرو نوبت یا کسب اطلاعات با شماره های ۰۹۳۸۱۸۵۵۴۵۴ یا ۰۲۱۲۶۲۹۳۰۵۵ تماس بگیرید.

تزریق ژل برای اصلاح فرم بینی

یکی از کاربردهای تزریق فیلرهایی پوستی، اصلاح ساختار بینی (رینوپلاستی) است. این یک روش ایمن، بدون جراحی و سرپایی است که ۴۵ دقیقه طول می کشد. برای انجام رینوپلاستی با تزریق ژل ابتدا بیحسی موضعی انجام شده و بعد فیلر با سرنگ به نواحی اطراف بینی، پل یا نوک بینی تزریق می شود. اصلاح فرم بینی با تزریق ژل یک روش دائمی نیست.

نکته مهم: اگر می خواهید بینی تان کوچکتر شود یا برآمدگی بینی تان زیاد است، باید روشهای دیگر را امتحان کنید چون تزریق ژل برای این موارد موثر نیست.

کاربردهای تزریق ژل به بینی در زعفرانیه

از تزریق ژل به بینی برای کارهای زیر استفاده می شود:

 • صاف کردن برجستگی های خفیف روی پل بینی
 • کمتر زاویه دار شدن بینی
 • حجم دهی به بینی
 • برجسته تر شدن یا بالا بردن نوک بینی
 • برای کاهش انحراف بینی و یا شکستگی های جزئی آن

این روش برای کسانی که از جراحی بینی خودداری می کنند و یا به دنبال روشی غیرجراحی برای اصلاح بینی هستند، مناسب است.
تزریق-ژل-به-بینی1

تزریق ژل برای حجم دهی به گونه ها

برای حجم دهی گونه ها در زعفرانیه تهران می توانید از تزریق فیلر به اطراف و بالای استخوان گونه ها استفاده کنید تا این نواحی برجسته تر شوند.

پزشک بسته به میزان برجستگی که برای گونه هایتان دوست دارید، برایتان ژل تزریق می کند تا دو طرف گونه به صورت متقارن برجسته شوند. پروتز گونه ها با ژل تحت بیحسی موضعی و در کمتر از یک ساعت انجام می شود.

مزایای تزریق ژل گونه

تزریق پرکننده های گونه به روشهای زیر صورتتان را جذاب تر می کند:

 • مشخص تر شدن ساختار استخوانی گونه
 • برجستگی گونه ها بدون نیاز به جراحی
 • از بین رفتن چین و چروکهای ریز روی گونه
 • فرم دهی گونه ها بدون پروتزهای مصنوعی

تزریق ژل به گونه یک روش غیرجراحی و پرطرفدار برای افزایش حجم و شکل دهی به گونه ها است که توسط پزشکان متخصص زیبایی انجام می شود.
تزریق-ژل-گونه1

تزریق ژل برای پف زیر چشم در زعفرانیه

برای از بین بردن پف و سیاهی زیر چشم ها و بهبود ظاهر آنها می توانید تزریق فیلر زیر چشم را انجام دهید. تزریق ژل برای پف زیر چشم با بیحسی موضعی انجام می شود.

بعد از بیحسی، مقدار ژل مورد نیاز با کانولا (نوعی سوزن خیلی ظریف) در نقاط مورد نظر تزریق می شود. به دلیل حساس بودن ناحیه تزریق، حتما برای انجام این کار به پزشک مجرب در این زمینه مراجعه کنید.

کاربرد تزریق ژل زیر چشم در زعفرانیه تهران

تزریق ژل زیر چشم در مرکز زیبایی، پوست و موی دکتر ویدا شکیبا برای زیبایی چهره و رفع مشکلات زیر انجام می شود:

 • حلقه های تیره ای که به دلیل گودی زیر چشم ایجاد شده اند
 • پف زیر چشم ناشی از تجمع مایعات و چربی یا شلی پوست زیر چشم
 • چین و چروک های متوسط تا شدید در زیر و اطراف چشم ها
 • رفع گودی زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم روشی موثر و ایمن برای کاهش چین و چروک زیر چشم است که به ترمیم و جوانسازی پوست کمک می کند.
تزریق-ژل-زیر-چشم1

تزریق ژل خط اخم

خط اخم در اثر ایجاد چین در پوست بین دو ابرو ایجاد می شود. برای از بین بردن خط اخم بین ابروها به جز تزریق بوتاکس می توانید تزریق ژل صورت را انجام دهید. با تزریق یک سی سی ژل هیالورونیک اسید ظرف کمتر از ۱۵ دقیقه خط اخم تان از بین می رود.

به گفته دکتر شکیبا، گاهی از ترکیب ژل و بوتاکس برای خط اخم استفاده می شود تا نتیجه ماندگاری تزریق ژل بیشتر شود. تزریق ژل بین دو ابرو درد ندارد چون قبل از تزریق برایتان بیحسی موضعی انجام می دهیم.

مزایای تزریق ژل برای خط اخم

با تزریق فیلر هیالورونیک اسید بین دو ابرو می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

 • پر شدن خطوط اخم
 • زیبایی صورت
 • از بین رفتن حالت عبوس چهره به خاطر خط اخم

تزریق ژل برای خط اخم در کاهش خطوط عمیق در ناحیه موثر است و به طور قابل توجهی به جوانسازی صورت کمک می کند.
تزریق-ژل-خط-اخم1

تزریق ژل برای چروک پیشانی

چین های ریز و درشت پیشانی را می توان با توجه به فرم پیشانی هر فرد با تزریق ژل از بین برد. ممکن است برای از بین رفتن این خطوط و جلوگیری از عمیق تر شدن آن ترکیبی از ژل و بوتاکس برایتان تزریق شود.

نحوه تزریق ژل به پیشانی

بعد از بیحسی موضعی، حجم مورد نیاز از ژل هیالورونیک اسید به خطوط پیشانی تزریق می شود تا چین های آن پر شود. این تزریق در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام شده و بعد از آن پیشانی صاف و زیبا می شود.
تزریق-ژل-به-پیشانی1

برای تزریق ژل صورت در زعفرانیه تهران، شما هم می توانید از خدمات تزریق ژل مرکز پوست مو و زیبایی دکتر ویدا شکیبا در این زمینه بهره مند شوید. برای رزرو نوبت یا کسب اطلاعات با شماره های ۰۹۳۸۱۸۵۵۴۵۴ یا ۰۲۱۲۶۲۹۳۰۵۵ تماس بگیرید.

تزریق ژل برای خطوط گردن

یکی از کاربردهای تزریق ژل هیالورونیک اسید، پر کردن خطوط افقی روی گردن و زیبایی آن است. این خطوط در اثر افزایش سن و نگه داشتن سر به مدت طولانی در یک وضعیت ایجاد می شود. با تزریق ژل می توانید این خطوط را به راحتی پر و تا حدی زیادی آنها را محو کنید.
تزریق-ژل-به-خطوط-گردن1

تزریق ژل در مرکز زعفرانیه برای فرم دهی چانه

تزریق ژل چانه برای حجم دهی و فرم دهی چانه های کوچک و عقب رفته انجام می شود. با تزریق ژل چانه برجسته شده و به صورت فرد زیبایی و تقارن می بخشد.

زاویه سازی فک با تزریق ژل

زوایه سازی و فرم دهی فک (کانتورینگ فک) می توانید تزریق ژل را به نقاط مشخصی در خط فک انجام دهید. بعد از این تزریق خط مشخصی بین گردن و فک ایجاد شده و لیفت می شود.

مزایای زاویه سازی فک با تزریق فیلر

افرادی که زاویه سازی فک را با تزریق بهترین برندهای ژل هیالورونیک اسید در زعفرانیه تهران انجام می دهند، بعد از تزریق شاهد مزایای زیر هستند:

 • لیفت خط فک بدون تغییر شکل صورت
 • کسی متوجه تزریقی که انجام داده اید نمی شود
 • زیبایی صورت و افزایش اعتماد بنفس فرد
 • حجم دادن به خط فک و واضح تر شدن خط فک (زاویه سازی)
 • جوانتر شدن ظاهر فرد

تزریق فیلر به ناحیه به دلیل عدم نیاز به جراحی و ایمن بودن، گزینه مناسبی برای افرادی است که از جراحی های زیبایی می ترسند.
کانتورینگ-فک-با-تزریق-ژل1

لیفت ابرو با تزریق ژل

با بالا رفتن سن، ابروها حالت افتادگی پیدا می کنند و قوس و ارتفاع خود را از دست می دهند. با تزریق فیلر می توانید ابروها را بدون جراحی لیفت کرده و زیبایی و جوانی صورت را به آن برگردانید.
لیفت-ابرو-با-تزریق-ژل

پرسش و پاسخ درباره تزریق ژل در زعفرانیه تهران

آقایان و بانوان تهرانی معمولا درباره تزریق ژل صورت سوالات زیر را از پزشکان زیبایی می پرسند:

ماندگاری تزریق ژل صورت چقدر است؟

ماندگاری تزریق ژل حدود ۶ تا ۱۲ ماه است. اما بسته به نوع پوست، نوع ژل و اصولی بودن نحوه تزریق ژل این مدت زمان می تواند طولانی تر شود. اگر به دکتر ویدا شکیبا مراجعه کرده اید می توانید از تزریق درست ژل مطمئن باشید.

هزینه تزریق ژل صورت در تهران چقدر است؟

قیمت تزریق ژل صورت بستگی به این دارد که چند سی سی ژل و از چه برندی تزریق شود و بخواهید تزریق ژل را برای چند ناحیه از صورت انجام دهید. در جلسه مشاوره با پزشک خود می توانید از هزینه دقیق تزریق ژل خود مطلع شوید.

آیا تزریق ژل صورت درد دارد؟

درد خفیف معمولا از عوارض تزریق ژل به صورت هست ولی موقع تزریق و ورود سوزن به صورت هیچ دردی حس نمی کنید، چون قبل از آن برایتان بیحسی موضعی انجام می شود.

اگر شما هم سوالی درباره تزریق ژل در زعفرانیه تهران دارید، در بخش نظرات این مقاله می توانید سوالات خود را از ما بپرسید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
Avatar photo

کلینیک پوست، مو و لیزر دکتر ویدا شکیبا یکی از جدیدترین و مجهزترین کلینیک های پوست، مو و زیبایی در زعفرانیه است. در این مرکز انواع خدمات جوانسازی و پاکسازی پوست، مزوتراپی و درمان ریزش مو، لاغری موضعی، لیزر، طب سوزنی، PRP، ومپایر و درمان جای اسکار و سوختگی انجام می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *