معرفی بهترین مارکها و برندها برای تزریق ژل لب

بهترین-مارک-تزریق-ژل-لب

تزریق ژل یا فیلر (Filler) به لبها یکی از پرطرفدارترین تکنیک های حجیم کردن و زیباسازی لب است. برای گرفتن بهترین نتیجه از تزریق ژل لب، نه تنها تجربه و مهارت پزشک و تکنیک تزریق اهمیت دارد، بلکه کیفیت ژل نیز بسیار مهم است.
واضح است که برندهای معروف همیشه بهترین کیفیت را دارند و بر اساس مقدار حجم دهی، بودجه شخص و مدت ماندگاری شان برای تزریق انتخاب می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با ۸ برند از بهترین مارکهای ژل لب در دنیا آشنا کنیم. پس اگر به تزریق ژل فکر می کنید، حتما این مقاله را بخوانید.

فرم دهی لب با فیلر در زعفرانیه

فیلرهایی که برای حجم دهی لب به کار می روند، در دو نوع طبیعی (قابل جذب) و مصنوعی (غیر قابل جذب) عرضه می شوند. بهترین مارک برای تزریق ژل لب آنهایی هستند که بر پایه مواد طبیعی بدن بوده و ژل هیالورونیک اسید نام دارند.

هیالورونیک اسید دارای خاصیت آبرسانی است و می تواند هزار برابر وزن خود مولکول های آب بدن را به سمت خود جذب کند. البته این ماده بعد از مدتی جذب بافتهای مجاور شده و اثر آن از بین می روند. بنابراین بعد از جذب ژل می توانید دوباره تزریق ژل را تکرار کنید.

بیشتر بخوانید:

مزایای جذب رطوبت با ژل هیالورونیک اسید

جذب رطوبت توسط ژل هیالورونیک اسید با مزایای زیر همراه است:

 • حجیم شدن لبها
 • پر شدن چین و چروکهای ریز تا عمیق روی لبها
 • درخشندگی لبها
 • هیدارته و نرم شدن پوست لب
  قبل-و-بعد-از-تزریق-فیلر-به-لبها--

برای تزریق ژل لب با برترین برندهای دنیا در زعفرانیه شما هم می توانید به مرکز پوست، مو و زیبایی دکتر ویدا شکیبا مراجعه کنید. جهت رزرو نوبت با شماره های ۰۹۳۸۱۸۵۵۴۵۴ یا ۰۲۱۲۶۲۹۳۰۵۵ تماس بگیرید.

معرفی بهترین برندهای تزریق ژل لب در زعفرانیه

به گفته دکتر ویدا شکیبا، بهترین برندهای تولید کننده فیلر لب عبارتند از:

ژوویدرم (Juvéderm)

ژل لب ژوویدرم از بهترین مارکهای فرانسوی برای فرم دهی لب است. ژل های این برند بر پایه هیالورونیک اسید هستند و معمولا از ژل های Volbella XC و Ultra XC این برند برای تزریق لب استفاده می کنیم.

این برند برای افراد بالای ۲۱ سال مناسب است و تا حدود ۱۲ ماه ماندگاری  دارد. اگر به دنبال تزریق ژل لب طبیعی هستید که خیلی لبها را قلوه ای نکند، ژل Volbella XC بهترین گزینه است.

بیشتر بخوانید: آیا تزریق ژل لب درد دارد

استایلج (Stylage)

ژل لب استایلج محصول کشور فرانسه و بهترین مارک تزریق ژل برای حجم دهی طبیعی به لبها و پر کردن چروک های خیلی عمیق آنها است. ژلهای این برند حاوی هیالورونیک اسید، بیحسی موضعی و برخی آنتی اکسیدان ها است.

آنتی اکسیدان این ژل از التهاب لبها و تخریب ژل توسط بافتهای بدن جلوگیری می کند. به علاوه، ژل لب استایلج بین ۶ ماه تا یک سال ماندگاری دارد.حجم‌دهی-طبیعی-با-بهترین-برند-ژل-لب

بلترو (Belotero)

ژل لب بلترو یکی از برندهای معروف فیلر لب است که علاوه بر هیالورونیک اسید، کمی لیدوکائین (ماده بی حسی) هم دارد. در بین ژلهای این برند، از ژلهای زیر برای تزریق لب استفاده می شود:

 • ژل بلترو بالانس: ژل لب Belotero Balance برای رفع چین و چروک های متوسط تا شدید لب مناسب بوده و حدود ۶ ماه یا بیشتر ماندگاری دارد.
 • ژل بلوترو اینتنس: ژل Belotero Intense خاصیت پر کنندگی و حجم دهی بالایی داشته و فیلر آن تا یک سال ماندگاری دارد.
 • ژل بلوترو سافت: از ژل Belotero soft برای رفع خطوط ریز اطراف لب و حتی برای تزریق ژل خط خنده در زعفرانیه نیز از آن استفاده می کنیم. دوام این ژل در اغلب خانم ها حدود ۱۲ ماه است.

نکته مهم: تزریق ژلهای برند بلوترو در بعضی از افراد باعث ایجاد واکنش های آلرژیک می شود. پس بهتر است قبل از تزریق تست آلرژی را انجام دهید.حجیم-سازی-و-رفع-چروک-لب-بعد-از-تزریق-ژل

رستیلن (Restylane)

ژل لب رستیلن یکی از برندهای معروف ژل لب و ساخت سوئد است که شباهت زیادی با ژل ژوویدرم فرانسه دارد. ژلهای این برند نیز بر پایه اسید هیالورونیک بوده و باعث حجیم شدن، فرم دهی و رفع چین و چروکهای لب می شود. اگر بالای ۲۱ سال دارید، می توانید تزریق ژل با این برند را انجام دهید.

ماندگاری ژل رستیلن ۶ ماه تا یک سال است. یکی از ویژگی های خوب این ژل این است که اگر از نتیجه آن راضی نبودید، می توانید با تزریق آنزیم هیالورونیداز آن را طی دو روز تجزیه و لبها را به فرم قبل برگردانید.

تئوسیال (Teosyal)

ژل لب تئوسیال  که به Teosyal Kiss نیز معروف است از بهترین مارکهای تزریق ژل لب و ساخت کشور سوئیس است. ژلهای این برند از اسید هیالورونیک ساخته شده و به دلیل فرمولاسیونی که دارند، مناسب پوست های حساس هستند.

همچینن ژلهای تئوسیال برای رفع چروک و قلوه ای شدن لبها تزریق می شوند و حدود ۹ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند.

برند سوئیس اکسلنس (Swiss Excellence)

ژل لب برند اکسلنس از برندهای محبوب اروپایی و محصول کشور اتریش است که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده و تا ۱۸ ماه بعد از تزریق ماندگاری دارد. ژل لب سوئیس اکسلنس دارای ۲ نوع فیلر لب پرطرفدار است که عبارتند از:

 • Genyal Polyvalent (برای حجم دهی متوسط به لبها که در بسته بندی آبی رنگ عرضه می شود)
 • Genyal Volumae (برای قلوه ای کردن و حجم دهی بالا بوده و در بسته بندی قرمز رنگ به فروش می رسد)

آلیاکسین (Aliaxin)

ژل لبآلیاکسین ساخت کشور سوئیس و از جنس اسید هیالورونیک است. از این برند برای موارد زیر استفاده می شود:

 • متقارن سازی لبها
 • حجم دهی بالا به لبها
 • قابل تزریق به افرادی که به ژل واکنش آلرژیک نشان می دهند.

رووفیل (REVOFIL)

ژل لب رووفیل ساخت کره جنوبی و از نوع ژلهای هیالورونیک اسید است. فرمول ژلهای این برند حاوی ترکیباتی است که از جذب سریع اسید هیالورونیک جلوگیری کرده و خاصیت ضد التهابی دارند. ژلهای رووفیل مشابه ژلهای استایلج هستند. ژل های مخصوص لب این برند عبارتند از:

 • REVOFIL ULTRA: ژل لب رووفیل اولترا برای لیفتینگ لبها، حجم دهی و رفع چروکهای متوسط تا عمیق لب مناسب است و تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد.
 • REVOFIL PLUS: رووفیل پلاس برای حجم دهی ملایم به لبها و دادن ظاهر طبیعی به آنها به لایه میانی پوست لب (لایه مزودرم) تزریق می شود و به مدت ۱۰ ماه ماندگاری دارد.
  قلوه-ای-شدن-لب-با-تزریق-ژل

البته به جز ۸ برند بالا، برندهای دیگری هم در بازار موجودند که کیفیت خوبی برای حجم دهی به لبها دارند؛ مثلا:

 • Zishel ( برای حجیم سازی و رفع چروکهای کم تا زیاد لب)
 • Dermalax (جهت حجم دهی و پرکنندگی لب)
 • Revolax (مهمترین ویژگی این برند، جابجا نشدن ژل بعد از تزریق است)

برای اصلاح فرم لبها با بهترین مارکهای ژل تزریق لب در تهران شما هم می توانید از تخصص دکتر ویدا شکیبا در مرکز پوست، مو و زیبایی ایشان در زعفرانیه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره های ۰۹۳۸۱۸۵۵۴۵۴ یا ۰۲۱۲۶۲۹۳۰۵۵ تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ بهترین مارک برای تزریق ژل لب

در اینجا می توانید پاسخ به رایجترین سوالات در مورد حجم دهی لب در زعفرانیه تهران را که از خانم دکتر شکیبا پرسیده می شوند، بخوانید:

قیمت تزریق فیلر لب در زعفرانیه چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر لب برای همه خانم ها یکسان نیست. چون بستگی به این دارد که چند سی سی فیلر و از چه برندی برایتان تزریق شود و چقدر بخواهید لبهایتان قلوه ای شود. قیمت ارز هم به دلیل وارداتی بودن فیلرها، شهر، کیفیت وسائل مصرفی و مهارت پزشک نیز روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

بعد از تزریق ژل چه کارهایی باید انجام دهم؟

برای جلوگیری از جابجایی ژل نباید حرکات یا ورزشهای شدید انجام دهید و لبهایتان در معرض گرما (حمام داغ، جکوزی، آفتاب، نوشیدنی داغ، …) باشد. همچنین تا ۲۴ ساعت زیاد آب بخورید و از خوردن چیزهای نمکی بپرهیزید.

تزریق ژل لب چه عوارضی دارد؟

تزریق ژل اگر در مراکز معتبر و توسط پزشک انجام شود، بدون عارضه است. فقط تا چند روز بعد کمی لبها کبودی و تورم دارند که عادی است و با کمپرس سرد می توانید سریعتر این عوارض را برطرف کنید.

اگر شما هم سوالی درباره تزریق ژل به لب در زعفرانیه تهران و بهترین برندهای ژل لب دارید، در بخش نظرات مقاله آنها را بپرسید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
Avatar photo

کلینیک پوست، مو و لیزر دکتر ویدا شکیبا یکی از جدیدترین و مجهزترین کلینیک های پوست، مو و زیبایی در زعفرانیه است. در این مرکز انواع خدمات جوانسازی و پاکسازی پوست، مزوتراپی و درمان ریزش مو، لاغری موضعی، لیزر، طب سوزنی، PRP، ومپایر و درمان جای اسکار و سوختگی انجام می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *